• Z důvodu rekonstrukce komunikace Kutná máme od 25.10.2021 do 31.10.2021 Dovolenou. Může se proto stát, že Vaše objednávka bude vyřízena po tomto datu. Děkujeme za pochopení.

  Výhřevná deska pro psy, podlážka TD 230 s izolací, 90 x 40 cm, pravá, 60 W

  Kód: 0124EA
  2 307 Kč / ks 1 907 Kč bez DPH
  Vyprodáno
  Položka byla vyprodána…

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Výhřevná deska - termodeska je vyráběna pro ohřev selat. Je také vhodná jako vyhřívací podložka pro psy do psích bud. Termo deska je osazena topným článkem Nomaterm a je vyráběna s izolací na spodní straně, ta brání úniku tepla do podlahy. Úspora energie činí cca. 20%. V desce je možno umístit i teplotní čidlo pro možnost regulace. Tloušťka desky je 18 mm, v místě napojení na kabel je tloušťka 25 mm.

  Uvnitř termo desky TD 230 je zabudovaný topný článek Nomaterm , zalitý polyesterem a vyztužený skelnou rohoží, který zajišťuje optimální výhřev celé plochy desky.

  Výhřevná deska je primárně určená do poroden prasnic, představuje kvalitní zdroj tepla i pro jiná zvířata. Její povrchový vzhled tedy odpovídá spíše použití ve stáji, což nemá vliv na její funkčnost. Výrobce nedodává tyto výhřevné desky v originálním obalu.

  Základní technické údaje:

  • délka přívodního kabelu: 290 cm
  • výkon: 60 / 80 W
  • jmenovité napětí: 230 V, 50 Hz
  • krytí: IP 67
  • rozměry: 90 x 40 cm
  • hmotnost: 5,0 kg
  • otvory pro přišroubování
  • vybaveno kabelem se zástrčkou 230V

  Levá a pravá orientace výhřevných desek je dána umístěním výstupu kabelu směrem nahoru v poloze desky na výšku

  Výhřevné desky, které nabízíme, jsou velmi spolehlivé s nízkou poruchovostí a za příznivou cenu na trhu. Jedná se o český výrobek.

  MANUÁL k výhřevným deskám je možné stáhnout ZDE.


  Upozornění:

  Výhřevná deska je původně určena do poroden prasnic za účelem ohřevu selat. Chovatelé psů zjistili, že představuje kvalitní zdroj tepla také pro psy, kočky, terarijní či jiná zvířata.

  Deska je vyráběná technologií, doplňováním laminátu do formy, kde prosakuje izolační vložku i štítek. Povrch desky může být i barevně ovlivněn černou barvou. Následně se poté dobrušují nerovnosti. Desky nejsou ve výrobě individuálně baleny. To vše může vytvářet dojem, že deska byla použita. Prosíme tímto zákazníky, pokud se rozhodnou výhřevnou desku zakoupit, aby tolerovali kosmetické nedostatky tohoto výrobku.

  Výhřevnou desku nikdy nezakrývejte.

  V případě potřeby Vám rádi poradíme s výběrem vhodné termodesky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem.

  Jak vybrat vhodnou výhřevnou desku?

  Prvním krokem při výběru výhřevné desky je druh zvířete, pro které by měla být termodeska určena. Selata se rodí s nedokonale vyvinutým imunitním a termoregulačním systémem. Proto jsou pro ně vhodné robustní termodesky s vyšší výhřevnou schopností. Termodesky pro selata jsou k dispozici v podkategorii Ohřev selat.

  Výhřevné desky pro psy jsou vhodné k použití v chladném ročním období. Mají nižší výhřevnou schopnost a jsou konstruovány tak, aby nepřehřívaly psa. Umístit je můžete jak do boudy, tak na zastřešenou terasu. Pokud zvažujete nákup termodesky pro psa, je možné použít regulátor, kterým teplotu jednoduše nastavíte podle potřeby. Doporučujeme nastavovat teplotu do 30 °C.

  Výhřevné desky jsou vhodné i pro štěňata. V tomto případě záleží na chování štěňat. Pokud se štěňata drží po krajích desky, deska hřeje více než je potřeba. Pokud se drží u sebe uprostřed, deska hřeje méně než je potřeba. V tomto případě regulujeme teplotu podle chování štěňat. Termodesky pro psy najdete v podkategorii Výhřevné desky pro psy.

  Dalším krokem při výběru je prostor. Před nákupem změřte prostor, do kterého výhřevnou desku umístíte. Ujistěte se, že poblíž tohoto prostoru máte přístup k elektřině. Případně změřte vzdálenost prostoru od zásuvky. Podle možností zvolte levou nebo pravou orientaci.

  Jak instalovat výhřevnou desku?

  Výhřevné desky TD 230 jsou vybaveny otvory po krajích termodesky umožňující její pevnou montáž do roštů nebo podlahy.

  Ostatní termodesky se vyrábí bez otvorů, instalují se tedy na podlahu

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

  Nevyplňujte toto pole: