• Výběhy pro králíky a hlodavce

  16 položek celkem
  Nahoru
  Další produkty

  Výběh pro králíky, morčata a další větší hlodavce v PET chovu umožňuje zvířatům pobýt na čerstvém vzduchu, napást se čerstvé trávy a umožnit  pohyb v přirozeném prostředí.

  Výběhy a ohrádky jsou vyrobené buď ze dřeva s výplní z pletiva a nebo z pozinkovaného drátu, který zaručuje dlouhou životnost.

  Standardně jsou výběhy vybavené ochranou plachtou, popřípadě sítí, která zvířata chrání nejen před přímím sluncem a poskytuje stín, ale v případě otevřených výběhů chrání králíka, nebo morče před případným napadením dravým ptákem, psem, nebo kočkou. Nelze zapomenout, že zvláště morčata instinktivně nemají rádi nechráněný prostor nad sebou.

  U menších výběhů, lze dokoupit podlážku z nylonu pro jejich sestavení a použití v domácnosti.

  Výběh stavíme na rovné místo prosté hrbolů a prohlubní, které by i v případě instalace podhrabových zábran by mohli umožnit útěk zvířátka.

  Dále je potřeba se vyvarovat místu s neznámýma, popřípadě jedovatými rostlinami, které by mohli zdravotně zhoršit stav zvířete.

  Věřím, že u nás zakoupené výběhy udělají mnoho radosti vašim zvířátkům a umožní jim zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, který jim zlepší nejen fyzickou, ale i psychickou kondici a udělá radost Vám i Vašim dětem.

  Pro zajímavost, výběh je oblíbený i u chovatelů želv :-)))