Kameninové Misky a Automatická Krmítka pro Králíky

V naší široké nabídce naleznete kameninové misky a automatická krmítka, která jsou navržena pro snadné a efektivní krmení vašich králíků granulemi. Naše produkty nejen usnadní péči o vaše mazlíčky, ale také zaručí jejich spokojenost.

Kameninové misky jsou vynikající volbou díky své odolnosti a snadné údržbě, což prodlužuje jejich životnost a zajišťuje čistotu. Automatická krmítka vám umožní efektivně spravovat krmení vašich králíků a udržet konstantní přístup k potravě.

Nabízíme také krmitka pro granule, která jsou navržena tak, aby udržela potravu čerstvou a ochránila ji před nečistotami.

Nenechte nic náhodě a dopřejte svým králíkům optimální řešení pro jejich stravování. Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku ještě dnes a dejte svým mazlíčkům to nejlepší.

Nejprodávanější

Miska na krmivo kameninová, 1000 ml
Miska na krmivo kameninová, 1000 ml
Skladem (20 ks)
Kód: 51512
 
95,70 Kč
miska
 
162,90 Kč
miska
 
173,70 Kč
Miska závěsná nylonová pro hlodavce, 320 ml
 
128,30 Kč
Krmítko závěsné pro králíky, krmný automat, 2500 ml
 
189,50 Kč
5 položek celkem
Miska na krmivo kameninová, 1000 ml
95,70 Kč / ks

Kameninová miska s glazurou na krmivo - Ideální krmítko pro vaše mazlíčky Naše kameninové misky s glazurou jsou oblíbeným krmítkem pro zrní, krmné směsi, ovoce a zeleninu. Tyto...

Kód: 51512
miska
162,90 Kč / ks

Odolná nerezová miska pro hlodavce s možností zavěšení na klec pomocí držáku.

Kód: 51529H
miska
173,70 Kč / ks

Odolná nerezová miska pro hlodavce s možností zavěšení na klec pomocí držáku.

Kód: 51529K
Miska závěsná nylonová pro hlodavce, 320 ml
128,30 Kč / ks

Krmítko pro hlodavce závěsné 320 ml vhodné také jako napáječka závěsná pro hlodavce. Krmítko pro hlodavce je vyrobeno z odolného a kvalitního laminátu.

Kód: 51529F
Krmítko závěsné pro králíky, krmný automat, 2500 ml
189,50 Kč / ks

Plastový zásobník na krmivo - závěsný krmný automat pro králíky a jiné hlodavce.

Kód: 51540

V naší kategorii kameninových misek a automatických krmítek naleznete špičková řešení pro krmení králíků granulemi a jiných domácích mazlíčků. Naše produkty jsou navrženy s ohledem na pohodlí a zdraví vašich mazlíčků a usnadňují péči o ně.

Kameninové misky jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost a jednoduchou čistotu. Automatická krmítka vám umožní jednoduše řídit přísun potravy, což je neocenitelné pro správné krmení vašich králíků.

Naše nabídka obsahuje také krmitka pro granule, která jsou navržena tak, aby udržela potravu čerstvou a ochránila ji před nečistotami.

Jsme tu pro vás a vaše mazlíčky, abychom vám poskytli efektivní a praktická řešení pro jejich stravování. Nenechte nic náhodě a vyberte si ty nejlepší produkty pro péči o své domácí mazlíčky. Prozkoumejte naši širokou nabídku ještě dnes.