Koryta a jesle pro ovce a kozy

Koryta a jesle pro ovce a kozy jsou nezbytnou součástí vašeho chovu. Na Krmivasoukup.cz najdete široký výběr těchto produktů, včetně napáječek, žlabů a dalšího vybavení pro vaše hospodářství.

Napáječky hladinové jsou k dispozici v různých variantách, včetně litinových a plastových provedení, a jsou vhodné pro ovce, kozy, prasata, dobytek a koně. Tyto napáječky s plovákovým ventilem zajistí, že vaše zvířata budou mít vždy dostatek čerstvé vody.

Žlab pro ovce o objemu 6 litrů je ideálním řešením pro příkrmování jehňat a telat. Jeho praktický design usnadní krmení a zajišťuje, že vaše mláďata budou mít vždy přístup k potravě.

Naším cílem je poskytovat vám kvalitní a spolehlivé produkty pro vaše zvířata. S naším vybavením na péči o ovce a kozy budete mít jistotu, že vaše chovance budou mít vše, co potřebují pro zdravý a šťastný život. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si to nejlepší pro své zvířata

Nejprodávanější

4 položek celkem
Žlab pro ovce, 6 l
Žlab pro ovce, 6 l
Skladem (14 ks)
208,30 Kč / ks

Žlab pro ovce s objemem 6 litrů je ideální pro příkrmování jehňat a telat. Tento malý, ale praktický žlab je navržen pro efektivní krmení mladých zvířat v chovech ovcí a koz.

Kód: 4302
Napáječka hladinová 2 l, litina, pro ovce, kozy, prasata, dobytek a koně, nízkotlaká
1 585,10 Kč / ks

Napáječka s plovákovým ventilem

Kód: 4300EA
Napáječka hladinová 2 l, litina, pro psy, ovce, kozy, prasata, dobytek a koně
1 383,80 Kč / ks

Napáječka s plovákovým ventilem pro psy, ovce, kozy, prasata, dobytek a koně 2 l

Kód: 4300A
Napáječka hladinová S522, plastová, pro psy, ovce, kozy, dobytek a koně
522,10 Kč / ks

Hladinová napáječka S522 s plovákovým ventilem v tmavě zeleném provedení.

Kód: 3811A

Koryta a jesle pro ovce a kozy jsou zásadním vybavením pro efektivní chov dobytka na vašem hospodářství. Naše nabídka na Krmivasoukup.cz zahrnuje široký sortiment těchto produktů, které jsou navrženy tak, aby usnadnily péči o vaše zvířecí stádo.

Napáječky hladinové jsou k dispozici v různých variantách, včetně litinových a plastových modelů, a jsou vhodné pro ovce, kozy, prasata, dobytek a koně. Tyto napáječky s plovákovým ventilem jsou zárukou, že vaše zvířata budou mít vždy k dispozici čerstvou a čistou vodu, což je klíčový faktor pro jejich zdraví a pohodu.

Žlab pro ovce o objemu 6 litrů je praktickým řešením pro krmení jehňat a telat. Jeho funkční design usnadňuje podávání krmiva a zajišťuje, že vaše mláďata budou mít neustálý přístup k potravě, což je klíčové pro jejich růst a vývoj.

Naše cílem je dodávat kvalitní a spolehlivé produkty, které vám pomohou zajistit zdraví a pohodu vašich chovaných zvířat. S naším vybavením pro péči o ovce a kozy budete mít jistotu, že vaše hospodářská zvířata budou mít vše, co potřebují pro šťastný a zdravý život. Prozkoumejte naši širokou nabídku a vyberte si to nejlepší pro vaše stádo. Vaše spokojenost a pohodlí vašich zvířat jsou pro nás prioritou.