Porodní pomůcky

Porodní pomůcky pro telení skotu - S naší širokou nabídkou, včetně Zvedače pánevního PROFI pro střední plemena do 900 kg a velká plemena do 1500 kg, máme pro vás ideální řešení pro zajištění bezpečného a úspěšného porodu vašich dojnic. Tyto porodní pomůcky jsou momentálně skladem, což vám zajišťuje rychlou dostupnost. S těmito klíčovými nástroji zajistíte optimální podmínky pro porod a péči o vaše plemenná zvířata.

Nejprodávanější

Zvedač krav Daisy Lifter
ZDARMAZDARMA
Zvedač krav Daisy Lifter
Vyprodáno
Kód: 3311C
 
7 630,70 Kč
3 položek celkem
Zvedač krav Daisy Lifter
ZDARMAZDARMA
7 630,70 Kč / ks
Kód: 3311C
Zvedač pánevní PROFI, střední plemena / do 900 kg
ZDARMAZDARMA
3 259,60 Kč / ks
Kód: 3311B
Zvedač pánevní PROFI, velká plemena / do 1500 kg
ZDARMAZDARMA
4 424,80 Kč / ks
Kód: 3311A

Kvalitní porodní pomůcky jsou základním vybavením pro každého chovatele skotu. Naše nabídka zahrnuje špičkové Zvedače pánevní PROFI, které jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a pohodlí vašich dojnic. Tyto pomůcky jsou rozděleny podle velikosti plemen, ať už se jedná o střední plemena do 900 kg nebo velká plemena do 1500 kg, a jsou vyrobeny z odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost.

Při telení skotu je klíčové mít po ruce spolehlivé nástroje, které vám umožní zachránit matku i mládě. Naše porodní pomůcky jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko zranění a stresu pro zvířata i chovatele. Díky našim produktům dosáhnete bezproblémového průběhu porodu a zabezpečíte zdravý start nového telátka.

Nezáleží na tom, zda jste zkušený chovatel nebo začínáte s chovem skotu, naše porodní pomůcky jsou nezbytným vybavením pro každého, kdo se stará o dojná zvířata. Ujistěte se, že máte k dispozici ty nejlepší nástroje pro péči o vaše stádo a zvýšete úroveň hygieny a bezpečnosti ve svém chovu.