Granule pro nosnice

Naše granule pro nosnice představují kompletní krmivo ve formě kvalitních pelet, které jsou navrženy pro optimální výživu vašich slepic a nosnic.

Naše granule jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a zdraví vašich slepic. Jsou bohaté na nezbytné živiny, vitamíny a minerály, které podporují nosnost a celkovou pohodu vašich nosnic.

S našimi granulemi pro nosnice zajistíte, že vaše slepičky budou šťastné a zdravé, a přinesou vám výborná vajíčka.

Prohlédněte si naši nabídku granulí pro nosnice na KrmivaSoukup.cz a dopřejte svým slepicím to nejlepší!"

 

"Naše granule pro nosnice: protože šťastné slepičky vědí, že nejlepší snídaně začíná kvalitním krmivem! 🐔🍳"

Nejprodávanější

2 položek celkem
sehnoutek
360 Kč / ks

N1 - granule pro slepice je kompletní krmivo pro užitkové nosnice. Použití : krmná směs je určena pro krmení užitkových nosnic v množství 10 dag (dkg) na zvíře a den, při stálé...

Kód: S007
Nosnice gold
440 Kč / ks

Energys deHeus GOLD - granulované krmivo pro nosnice Granulované krmivo prémiové kvality pro nosnice. Správný obsah živin je vhodný pro vysokou snášku vajec s pevnou skořápkou...

Kód: 46

Naše granule pro nosnice jsou kompletním krmivem navrženým ve formě kvalitních pelet, které poskytují optimální výživu pro vaše slepice a nosnice.

S našimi granulemi získávají vaše slepičky všechny nezbytné živiny, vitamíny a minerály, které jsou důležité pro jejich zdraví a nosnost. Naše granule jsou vytvořeny s ohledem na maximální stravitelnost a chuťovou atraktivitu pro slepice.

Odpovědný chov slepic začíná u kvalitního krmiva. Dejte svým nosnicím to nejlepší a uvidíte, jak vám budou odměňovat vynikajícími vajíčky. Prohlédněte si naši nabídku granulí pro nosnice a udělejte svým slepicím radost!"