Zemnící tyče

Zemnící tyče pro elektrické ohradníky - Nezbytný prvek pro bezpečnou a spolehlivou elektrickou ohradu. Zajišťujeme široký výběr kvalitních zemnících tyčí, které zajistí efektivní provoz vaší ohrady a ochrání vaše zvířata nebo majetek.

Správné zemnící tyče jsou klíčovým faktorem pro zajištění funkčnosti elektrické ohrady. Naše produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré bezpečnostní normy a zároveň byly odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Tím zajistíme, že vaše ohrada bude vždy spolehlivá a bezpečná.

Nejprodávanější

6 položek celkem
Kabel propojovací pro el. ohradníky - zdroj/zemnící tyč, 1 m
60,70 Kč / ks

Propojovací kabel pro elektrické ohradníky pro propojení mezi ohradníkovým zdrojem a uzemněním, případně mezi jednotlivými zemnícími tyčemi. Kabel pro vedení po povrchu země.

Kód: 3930C
Kabel propojovací pro el. ohradníky - zdroj/zemnící tyč, 100 cm, zelený Kód: 3930D
Kabel propojovací pro el. ohradníky - zdroj/zemnící tyč, 8 m
327,40 Kč / ks

Podzemní propojovací kabel Podzemní propojovací kabel pro elektrické ohradníky pro propojení mezi zdrojem elektrických impulzů a uzemněním, případně mezi jednotlivými zemnícími...

Kód: 3930B
Kabel propojovací pro el. ohradníky - zdroj/zemnící tyč, 3 m Kód: 3930A
Tyč zemnící k síti pro králíky nebo slepice
305,50 Kč / ks

Univerzální zemnící tyč pro různé druhy elektrických ohradníků - především určených menším typům zvířat jako jsou slepice a králíci. 

Kód: 51164

Zemnící tyče pro elektrické ohradníky jsou základním prvkem pro efektivní a bezpečnou elektrickou ohradu. Naše široká nabídka zemnících tyčí vám umožní vybrat ten správný produkt pro vaše specifické potřeby a zajištění spolehlivého provozu vaší ohrady.

Správně zvolená zemnící tyč je klíčovým prvkem pro správnou funkci elektrické ohrady. Naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti, což zaručuje, že vaše ohrada bude vždy spolehlivá a bezpečná pro vaše zvířata nebo majetek.

S našimi zemnícími tyčemi máte jistotu, že vaše elektrická ohrada bude efektivní a spolehlivá i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Investujte do kvalitního materiálu od KrmivaSoukup.cz a zajistěte si klid a bezpečnost pro vaše zvířata nebo majetek.