Přetahovadla pro psy

Rozvíjejte sílu a obratnost vašeho psa s našimi přetahovadly pro psy od KrmivaSoukup.cz. Naše gumové hračky jsou ideální pro aktivní hry a pomáhají posilovat čelist a dásně vašeho psa, zatímco podporují zdravé interakce mezi vám a vaším mazlíčkem. Nabízíme různé typy, včetně oblíbeného modelu Jumper na laně, který je perfektní pro venkovní hraní a trénink. Všechny naše hračky pro psy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a bezpečných materiálů, zajišťujících dlouhodobou zábavu a bezpečnost pro vašeho psího přítele.

Nejprodávanější

Hračka pro psy gumová - přetahovadlo s míčkem 6 cm
 
63,70 Kč
Hračka pro psy gumová - Jumper přetahovadlo , 8,5 cm
 
58,70 Kč
2 položek celkem
Hračka pro psy gumová - přetahovadlo s míčkem 6 cm
63,70 Kč / ks

Klasická gumová hračka pro psy – přetahovadlo míček s rolničkou na laně. Psí přetahovací hračka o délce 30 cm. K dodání v různých barevných variantách.

Kód: 57003
Hračka pro psy gumová - Jumper přetahovadlo , 8,5 cm
58,70 Kč / ks

Přetahovadlo pro psy - Jumper Klasická gumová hračka pro psy – přetahovadlo Jumper na laně. Psí přetahovací hračka o délce 30 cm.

Kód: 57003A

V KrmivaSoukup.cz nabízíme široký výběr přetahovadel pro psy, které jsou ideální pro zábavu a fyzické cvičení vašeho psího přítele. Naše psí přetahovací hračky jsou navrženy pro posílení vztahu mezi vámi a vaším psem a zároveň pro podporu fyzického zdraví a síly. V naší nabídce najdete různé typy, včetně oblíbených modelů jako je gumové přetahovadlo Jumper na laně, které je perfektní pro interaktivní hry a cvičení. Tyto hračky pro psy jsou vyrobeny z odolných a bezpečných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a bezpečnost pro vašeho mazlíčka. Podívejte se na naše přetahovadla a objevte způsob, jak zlepšit fyzické schopnosti a zdraví vašeho psa, zatímco mu poskytujete hodiny zábavy a radosti.