Tašky a ostatní přepravky pro psy

Tašky a ostatní přepravky pro psy: Praktické a stylové řešení pro pohodlnou přepravu vašeho mazlíčka. Naše nabídka zahrnuje cestovní tašky pro psy, které jsou ideální pro různé situace. Cestovní taška pro psy Casual s nastavitelným popruhem přes rameno přináší pohodlnost a funkčnost nejen pro psy, ale také pro kočky. Pro aktivní tyče a cyklisty je tu praktická nylonová cestovní taška na psa na kolo, kterou lze snadno upevnit na řídítka kola, nebo ji lze použít jako přenosnou tašku do ruky.

Naším cílem je zajistit komfortní a bezpečnou přepravu vašeho psa, ať už jste v přírodě či ve městě. Batoh pro psa je ideálním řešením pro výlety, který je určený pro nošení pejska vpředu a je vhodný pro menší plemena do 8 kg. S našimi přepravkami a taškami pro psy můžete společně s vaším mazlíčkem užívat volný pohyb a výlety, a to s maximálním komfortem a stylizovaným vzhledem. Objevte naši širokou nabídku a vyberte si přepravku, která bude nejen praktická, ale také elegantní.

Nejprodávanější

6 položek celkem
Taška transportní pro psy a kočky Casual 52x31x33 cm
658,40 Kč / ks

Cestovní taška pro psy Casual, vhodná také jako cestovní taška pro kočky s nastavitelným popruhem přes rameno. Skvělý komfort při trasportu zajistí vnitřní odnímatelná podšívka...

Kód: 56513C
Cestovní taška na na kolo pro psa Vacation 38x29x25 cm, šedá/modrá
764,30 Kč / ks

Praktická nylonová cestovní taška na psa na kolo, lze jednoduše upevnit na řídítka kola, nebo ji také lze použít jako přenosnou tašku do ruky.

Kód: 56502N
Cestovní taška na psa Vacation přes rameno 40x20x27 cm šedá/modrá
627,70 Kč / ks

Elegantní taška pro psa, vhodná nejen na výlety do města. Lze ji nosit jak v ruce, tak přes rameno, a je oteviratelná shora i z boku. Má šikovné vnějsí kapsy a odvětrávací síťku...

Kód: 56502K
batoh
627,70 Kč / ks

Batoh pro psa ideální nejen na výlety. Batoh je určený na nošení pejska vpředu a pro menší plemena do 8 kg. Užijte si volný pohyb v přírodě či ve městě a zároveň mějte svého...

Kód: 56502M
Cestovní taška pro psy Vacation na sedadlo auta 44x35x30 cm šedá/modrá
956,30 Kč / ks

Přepravka pro psy Vacation je vhodná na sedadlo auta a také ji lze díky nastavitelnému popruhu použít jako tašku přes rameno.

Kód: 56502H
Cestovní taška pro psy na kolečkách Vacation šedá/modrá
1 015,70 Kč / ks

Cestovní taška pro psa na kolečkách Vacation   Taška pro psa Vacation v barevné kombinaci šedá/modrá je jednoduchá látková přepravka umožňující přepravu nejen po městě. Díky...

Kód: 56502F

Tašky a ostatní přepravky pro psy - Víme, že váš pes je pro vás nejen mazlíček, ale také důležitou součástí rodiny, a proto si zaslouží cestovat s vámi s maximálním komfortem a bezpečností. Naše široké portfolio tašek a přepravek pro psy je navrženo s ohledem na různé situace a potřeby.

Cestovní taška pro psy Casual s nastavitelným popruhem přes rameno je ideálním společníkem pro pohodlnou přepravu menších psů a koček. Tato taška zajišťuje, že váš mazlíček může být s vámi všude, ať už jdete na procházku, nákupy nebo cestujete.

Pro aktivní tyče a cyklisty je tu praktická nylonová cestovní taška na psa na kolo, která umožňuje bezpečnou a pohodlnou přepravu vašeho psa během jízdy na kole. Jednoduše ji upevníte na řídítka a vyrazíte na dobrodružné výlety s vaším čtyřnohým společníkem.

Batoh pro psa je další zajímavou volbou, která je určena pro nošení menších psů vpředu. Tento batoh je ideální pro výlety do přírody nebo procházky ve městě a umožňuje vám mít svého psa vždy po ruce.

S našimi taškami a přepravkami pro psy máte možnost brát svého psa s sebou na různé aktivity, ať už jste kdekoli. Investujte do komfortu a bezpečnosti vašeho mazlíčka s našimi produkty a užijte si společné chvíle, kdekoliv jdete. Objevte naši širokou nabídku a najděte tašku nebo přepravku, která nejenže splní vaše potřeby, ale také doplní váš styl.