• KKV KC - kompletní krmivo pro výkrm králíků s antikocidiky

  Kód: 151
  275 Kč 239 Kč bez DPH
  Skladem (2 ks)

  Kompletní krmivo pro výkrm králíků s obsahem antikokcidika pro potlačení střevní nemoci - kokcidioze. Zkrmujeme ad libitum, při dostatku pitné vody.

   

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Složení: úsušky píce vojtěšky, pšeničné otruby, slunečnicový extrahovaný šrot, oves, ječmen, jablečné výlisky sušené, cukrovarské řízky sušené, řepkový extrahovaný šrot, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.

  Skladujte v suchu na dřevěných paletách 

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Krmiva pro Králíky
  Hmotnost: 25.1 kg
  ? Obsah léčiv: s léčivy

  Firma Sehnoutek a synové z obce Voleč - výroba a prodej krmné směsi, krmení, krmivo, granule pro domácí a hospodářská zvířata.

  SEHNOUTEK a synové v.o.s

  Zabýváte se chovem zvěře? Záleží vám na zdraví a zdravém vývinu vašich zvířat? Vyvážená krmná směs od firmy Sehnoutek a synové je pro vás tedy ideální volbou.

  Činnost naší firmy započala v roce 1991, kdy byla jednou z prvních firem zabývající se prodejem krmné směsi. Dnes patříme k největším výrobcům krmných směsí především pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty se vyznačují kvalitou surovin a zajišťují zdravý vývoj ve všech etapách života zvířat. Vyrábíme zhruba na 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu stále rozšiřujeme.