• KKV - kompletní krmivo pro výkrm králíků bez antikocidika

  Kód: 160
  271 Kč 236 Kč bez DPH
  Na objednání do 7 dnů

  Kompletní krmivo pro výkrm králíků.

  Složení: úsušky píce vojtěšky, pšeničné otruby, slunečnicový extrahovaný šrot, oves, ječmen, jablečné výlisky sušené, cukrovarské řízky sušené, řepkový extrahovaný šrot, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Krmný návod: kompletní krmivo je určeno pro výkrm králíků. kompletní krmivo neobsahuje antikokcidika. Zkrmuje cca 14 dní před porážkou  ad libitum při dostatku pitné vody. Slouží ke zbavení masa zbytků léčiv proti kokcidioze. Skladujte v suchu na dřevěných paletách 

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Krmiva pro Králíky
  Hmotnost: 25.1 kg
  ? Obsah léčiv: Bez léčiv

  Firma Sehnoutek a synové z obce Voleč - výroba a prodej krmné směsi, krmení, krmivo, granule pro domácí a hospodářská zvířata.

  SEHNOUTEK a synové v.o.s

  Zabýváte se chovem zvěře? Záleží vám na zdraví a zdravém vývinu vašich zvířat? Vyvážená krmná směs od firmy Sehnoutek a synové je pro vás tedy ideální volbou.

  Činnost naší firmy započala v roce 1991, kdy byla jednou z prvních firem zabývající se prodejem krmné směsi. Dnes patříme k největším výrobcům krmných směsí především pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty se vyznačují kvalitou surovin a zajišťují zdravý vývoj ve všech etapách života zvířat. Vyrábíme zhruba na 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu stále rozšiřujeme.