• Ječmen

  Kód: 106/25
  215 Kč 187 Kč bez DPH
  Objednáno
  Obsah Balení
  Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

  Ječmen ve srovnání s pšenicí obsahuje méně škrobu, má nižší energetickou hodnotu a více vlákniny. Obsah dusíkatých látek se pohybuje kolem 11 %. Krmný ječmen má dobré dietetické vlastnosti. Příznivě ovlivňuje jakost masa a tuhost tuku. Je vhodný zejména pro výkrm prasat, skotu a králíků. Pro drůbež se využívá méně, protože obsahuje hodně neškrobových polysacharidů, zejména β- D glukanů a pentosanů.

   

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Ječmen má ve výživě zvířat široké uplatnění. Může se podávat jak ve formě zrna, vloček nebo šrotováním.

  U koní se používá v poměru s ovsem, protože má vyšší výživovou hodnotu, než oves a menší podíl vlákniny. Lze zkrmovat celý, nebo ve formě hrubého šrotu.

  U králíků je dobré ho dávat do automatických krmítek, než do misek, aby ječmen králicí neznečistili.

  U drůbeže je dobré zrní ať ovsa, nebo ječmene nechat naklíčit a dávat takto upravené.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Kachny a husy
  Druh: Nosnice, Slepice, prase, kráva, králík, ostatní drůbež
  ? GMO: bez GMO
  ? Hmotnost balení kg: 25 kg
  ? Typ: zrno
  Pro: prasata, krávy, králíky, drůbež.
  GMO: bez GMO

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Přidat komentář
  Nevyplňujte toto pole:

  Energys® HOBBY je kompletní řada krmiv, která jsou vhodná pro zvířata chovaná v domácích – hobby podmínkách. Lze je tedy s výhodou používat pro zvířata, která chováte na Vašich dvorcích a zahrádkách pro vlastní potřebu a potěšení. Krmiva Energys® HOBBY se vyrábí ze surovin potravinářské kvality a obsahují všechny potřebné živiny pro správný vývoj a zdravotní stav Vašich zvířat.

   

  Výrobcem krmiv Energys® je společnost De Heus a.s.

   

  De Heus - je mezinárodně působící rodinná firma, která vyrábí vysoce kvalitní krmiva, premixy a koncentráty pro zvířata. Celková produkce je v současnosti přes 3,2 milionu tun krmných směsí ročně, které se vyrábějí v 10 zemích nacházejících se na 3 kontinentech. De Heus výrobky se vyvážejí do více než 50 zemí po celém světě. Hlavní sídlo firmy a centrální výzkumná laboratoř se nachází v Ede-Wageningenu v Nizozemsku. Skupina De Heus zaměstnává více než 3 000 lidí, kteří jsou vedeni mottem "Společně za lepšími výsledky".


  V České republice je hlavní sídlo společnosti De Heus v Marefách u Bučovic, kde se nachází také největší výrobna krmných směsí na území Česka a Slovenska s produkcí okolo 150 000 tun krmných směsí ročně. Další provozovnou společnosti De Heus v ČR je závod v Běstovicích u Chocně, kde se vyrábí hlavně krmné směsi, premixy a minerální doplňky pro skot a koně, s roční produkcí 200 000 tun.