• Ratimor Plus Granule

  Kód: 1874
  Značka: Unichem
  52 Kč / ks 43 Kč bez DPH
  Objednáno
  Položka byla vyprodána…

  Granulovaná nástraha na hlodavce jako jsou myši, krysy a potkani s obsahem Bromadiolonu.

  Účinná látka Bromadiolon je silný antikoagulační rodenticid druhé generace. Zabírá všude tam, kde již jsou potkani rezistentní proti antikoagulačním nástrahám první generace.

  Bromadiolon může být absorbován trávicím traktem, plícemi, nebo kontaktem s pokožkou. Otrava nevykazuje účinky po dobu 24 - 36 hodin po požití a smrt způsobuje až po 2-5 dnech.

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Návod k použití:

  Ve vnitřních prostorách (myš domácí, potkan obecný a krysa obecná)

  Myš - až 40 gramů nástrahy na jednu deratizační staničku. Je-li zapotřebí více deratizačních staniček, musí být od sebe vzdáleny minimálně 5 metrů. Pokud je promořenost vyšší sníží se vzdálenost na 2 metry. Deratizační staničky je nutno kontrolovat nejméně každé 2-3 dny v počáteční fázi deratizace a následně alespoň jednou týdně s cílem ověřit, zda je nástraha akceptována, zda jsou deratizační staničky neporušené a za účelem odstranění těl uhynulých hlodavců. v případě potřeby doplňte nástrahu.

   

  Ve venkovních prostorách kolem budov(potkan obecný a krysa obecná):

  Až 200 gramů nástrahy na jednu deratizační staničku. Je-li zapotřebí více deratizačních staniček, musí být od sebe vzdáleny minimálně 10 metrů s výjimkou snížení na 5 metrů při vysoké míře zamoření.

  Umístěte deratizační staničky v prostorách, kde nehrozí záplavy. vyměňte nástrahu v případě pokud byla poškozena vodou, nebo kontaminována nečistotami. Deratizační staničky je potřeba zkontrolovat nejdříve za 5- 7 dní po zahájení deratizace a následně alespoň jednou týdně s cílem ověřit, zda je nástraha akceptována, zda jsou deratizační staničky neporušené a za účelem odstranění těl uhynulých hlodavců. V případě potřeby doplňte nástrahu.

   

  Ratimor granule - bezpečnostní list

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Deratizace
  Hmotnost: 0.15 kg
  Položka byla vyprodána…

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

  Nevyplňujte toto pole: