• Pštrosi - výkrm 1

  Kód: 1070
  354 Kč 308 Kč bez DPH
  Na objednání do 7 dnů

  Granulované krmivo pro pštrosy do 6. měsíce stáří.

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Použité suroviny:
  Pšenice,vojtěšková moučka, ječmen setý, pšeničné otruby, oves setý, sojový extrahovaný šrot toastovaný, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, L-lysin, chlorid sodný, DL-methionin cholinchlorid,betain, niacinamind síran měďnatý pentahydrát-CuSO4.5H2O, pantotenan vápenatý, vitamin A, D3, E, biotin, směs kyselin.

  Deklarované jakostní znaky:
  vlhkost 14,0 %
  Dusíkaté látky 13,0 %
  Tuk 2,0 %
  Vláknina 8,2 %
  Popel 9,0 %
  Methionin 2,3 %
  Vitamin A 10800 mj./kg
  Vitamin E/alfatokoferol/ 43 mg/kg
  Vitamin D 3 2400 mj./kg
  Cu 12 mg/kg

  Krmný návod:
  Doplňková krmná směs je určena pro výkrm pštrosů. Zkrmuje se zpravidla v granulované formě,při dostatku pitné nezávadné vody , cca 1-2 kg na kus/den.
  Ošetřeno proti plísním: Euromold L-Plus

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Pštrosi
  Hmotnost: 25.1 kg

  Firma Sehnoutek a synové z obce Voleč - výroba a prodej krmné směsi, krmení, krmivo, granule pro domácí a hospodářská zvířata.

  SEHNOUTEK a synové v.o.s

  Zabýváte se chovem zvěře? Záleží vám na zdraví a zdravém vývinu vašich zvířat? Vyvážená krmná směs od firmy Sehnoutek a synové je pro vás tedy ideální volbou.

  Činnost naší firmy započala v roce 1991, kdy byla jednou z prvních firem zabývající se prodejem krmné směsi. Dnes patříme k největším výrobcům krmných směsí především pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty se vyznačují kvalitou surovin a zajišťují zdravý vývoj ve všech etapách života zvířat. Vyrábíme zhruba na 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu stále rozšiřujeme.