• Šrot Ječný

  Kód: 103/10
  od 95 Kč

  Zvolte variantu

  Ječmen je pro koně vhodné jadrné krmivo, které může zčásti nebo úplně nahradit oves. Má vliv spíše na přírůstek hmotnosti a koně "neohřívá" jako oves. Proto je vhodný zejména pro velmi temperamentní koně, kteří jsou po krmení ovsem příliš bujní a pro koně kteří potřebují přibrat na hmotnosti.

  Šrotováním se zvyšuje využitelnost živin.

  Pokud zkrmujete pouze jadrná krmiva, doporučujeme přidávat do krmné dávky minerální a vitaminové doplńky.

  Obsah Balení: 10 Kg
  Objednáno | 103/10
  95 Kč
  Obsah Balení: 20 Kg
  Objednáno | 103/20
  179 Kč
  Obsah Balení: 50 kg
  Objednáno | 103/50
  359 Kč

  Detailní popis produktu

  Popis produktu není dostupný

  Energys® HOBBY je kompletní řada krmiv, která jsou vhodná pro zvířata chovaná v domácích – hobby podmínkách. Lze je tedy s výhodou používat pro zvířata, která chováte na Vašich dvorcích a zahrádkách pro vlastní potřebu a potěšení. Krmiva Energys® HOBBY se vyrábí ze surovin potravinářské kvality a obsahují všechny potřebné živiny pro správný vývoj a zdravotní stav Vašich zvířat.

   

  Výrobcem krmiv Energys® je společnost De Heus a.s.

   

  De Heus - je mezinárodně působící rodinná firma, která vyrábí vysoce kvalitní krmiva, premixy a koncentráty pro zvířata. Celková produkce je v současnosti přes 3,2 milionu tun krmných směsí ročně, které se vyrábějí v 10 zemích nacházejících se na 3 kontinentech. De Heus výrobky se vyvážejí do více než 50 zemí po celém světě. Hlavní sídlo firmy a centrální výzkumná laboratoř se nachází v Ede-Wageningenu v Nizozemsku. Skupina De Heus zaměstnává více než 3 000 lidí, kteří jsou vedeni mottem "Společně za lepšími výsledky".


  V České republice je hlavní sídlo společnosti De Heus v Marefách u Bučovic, kde se nachází také největší výrobna krmných směsí na území Česka a Slovenska s produkcí okolo 150 000 tun krmných směsí ročně. Další provozovnou společnosti De Heus v ČR je závod v Běstovicích u Chocně, kde se vyrábí hlavně krmné směsi, premixy a minerální doplňky pro skot a koně, s roční produkcí 200 000 tun.