Dvířka a boudy pro psy

Pro psy kteří pobývají venku nabízíme dřevěné kvalitní boudy pro psy za výhodné ceny.

Vybírejte podle velikosti plemene a s ohledem na podmínky, ve kterých vaše zvíře žije a její plánované umístění.

Dřevěná bouda pro psa je i ve variantě s terasou. Psí bouda vhodná pro jaro až podzim. Pro zimní období je nutné boudu zateplit. Zateplená bouda pro psy 4-Seasons je tepelně izolovaná bouda, v zimě chrání před psa mrazem, v létě před horkem a sluncem.

Specialitou je dřevěná bouda pro psa s průhlednou přední stěnou a otevírací střechou. Ta zajišťuje psovi výhled na okolní dění z tepla a pohodlí jeho boudy. Přední stěna boudy pro psy je tvořena průhledným plexisklem a vchod je krytý závěsem.

Nejprodávanější

6 položek celkem
KERBL Výběh osmistěnný mřížový, pro štěňata a malá zvířata
1 209 Kč / ks

OSMISTĚNNÝ VÝBĚH PRO PSY A ŠTĚŇATA Osmistěnná ohrádka s dvířky pro štěňata, drůbež nebo hlodavce s možností rozšíření o další stěny.

Kód: 56529A
KERBL Výběh variabilní, osmistěnný mřížový, pro psy a štěňata
ZDARMAZDARMA
3 818 Kč / ks

  VARIABILNÍ OSMISTĚNNÝ VÝBĚH PRO PSY A ŠTĚŇATA  Variabilní osmistěnná ohrádka pro psy nabízí ideální řešení pro domácí odchov štěňat. Ohrádka pro štěňata se skládá...

Kód: 56529B
Bouda pro psa Hendry, EKO plast, 101 x 88 x 98 cm
ZDARMAZDARMA
7 753 Kč / ks

Kvalitní bouda pro psy Hendry z inovativního EKO plastového materiálu. Bouda Hendry nabízí dobrou izolaci i v zimním období a zároveň je odolná vůči UV záření.

Kód: 56602B
Bouda pro psa zateplená 4-seasons, 100x83x94 cm
ZDARMAZDARMA
6 381 Kč / ks

Zateplená bouda pro psy 4-Seasons je vhodná hlavně pro zimní a letní období, kdy je potřeba psa chránit před vlivy počasí. Díky tepelné izolaci chrání bouda v zimě psa proti...

Kód: 56604
Bouda pro psa OVERVIEW, dřevěná s průhlednou stěnou, 134 x 92 x 82 cm
ZDARMAZDARMA
6 469 Kč / ks

Dřevěná bouda pro psa s průhlednou přední stěnou zajišťuje psovi přehled o dění na zahradě z tepla a pohodlí boudy. Přední stěna psí boudy je tvořena průhledným plexisklem a...

Kód: 56602A
Bouda psí dřevěná, 85x73x80cm
3 156 Kč / ks

Klasická dřevěná bouda pro psa se šikmou střechou. Psí bouda je vhodná od jara do podzimu, na zimní období je doporučeno boudu zateplit.

Kód: 56600