Žlabová krmítka

Vítejte v našem rozsáhlém sortimentu žlabových krmítek, které jsou navrženy tak, aby usnadnily krmení vaší drůbeže na KrmivaSoukup.cz.

Naše žlabová krmítka jsou praktická, odolná a snadno použitelná, což je ideální kombinace pro všechny chovatele slepic, kachen a další drůbeže.

V naší nabídce najdete jak plastová, tak pozinkovaná žlabová krmítka, která splňují různé potřeby a prostředí. Plastová krmítka jsou lehká a odolná vůči vlhkosti, zatímco pozinkovaná krmítka jsou robustní a vhodná pro venkovní použití.

S našimi žlabovými krmítky nejen ušetříte čas a námahu při krmení vaší drůbeže, ale také se postaráte o efektivní distribuci krmiva. Zlepšete péči o vaše chovance a objednejte si žlabová krmítka naší nabídky. Vaše drůbež zaslouží to nejlepší!

Nejprodávanější

8 položek celkem
Krmítko pro drůbež závěsné žlabové, pozink
od 150,50 Kč / ks

Závěsné krmítko pro drůbež z pozinkovaného plechu. Jednoduché a praktické žlabové krmítko k zavěšení na pletivo. Pro výběr vhodného krmítka je třeba kalkulovat  u  běžně...

Kód: 52538A
Krmítko pro drůbež žlabové, pozinkované
od 104 Kč / ks

  Kvalitní krmítko pro drůbež z pozinkovaného plechu kryté drátěnou mřížkou. Vysoká kvalita a odolnost ve více rozměrech.

Kód: 52506A
Krmítko pro kuřata PULCINO, žlabové, plastové, zelené, 7x50 cm
91,10 Kč / ks

Celoplastové žlabové krmítko pro kuřata, slepice a jinou drůbež. Levné krmítko z pevného plastu.

Kód: 52534A
Krmítko pro slepice GALLINA, žlabové, plastové, zelené
od 135,60 Kč / ks

Celoplastové žlabové krmítko pro kuřata, slepice a jinou drůbež. Levné krmítko je vyrobeno z pevného plastu.

Kód: 52534B
Krmítko pro slepice žlabové TOP, plastové, 20x100 cm
1 089 Kč / ks

Kvalitní krmítko pro kuřata a slepice německé výroby.

Kód: 52516
Krmítko pro kuřata žlabové, plastové, 12 x 75 cm
238,60 Kč / ks

Plastové žlabové krmítko určené zejména pro kuřata a mladé slepice.

Kód: 52511
Krmítko pro kuřata žlabové, plastové, 12 x 50 cm
199 Kč / ks

Plastové žlabové krmítko určené zejména pro kuřata a mladé slepice.

Kód: 52510
Žlabové krmítko pro křepelky a kuřata, kulaté otvory
od 108,90 Kč / ks

Pozinkované žlabové krmítko s lemovanými kulatými otvory, které chrání křepelky a kuřata proti pořezání. italská prvovýroba pozink lemované otvory pro větší bezpečnost...

Kód: 52565

Když jde o krmení vaší drůbeže, je důležité mít k dispozici správné nástroje. Naše široká nabídka žlabových krmítek na KrmivaSoukup.cz nabízí efektivní a praktická řešení pro chovatele slepic, kachen a další drůbeže.

Naše žlabová krmítka jsou navržena s ohledem na potřeby chovu drůbeže. Jsou odolná a snadno použitelná, což usnadňuje každodenní krmení. Díky speciálnímu designu žlabů je krmivo chráněno před nečistotami a znečištěním.

Nabízíme jak plastová, tak pozinkovaná krmítka, abychom vyhověli různým potřebám a prostředím. Plastová krmítka jsou lehká a odolná vůči vlhkosti, zatímco pozinkovaná krmítka jsou robustní a vhodná pro venkovní použití.

S našimi žlabovými krmítky můžete efektivně krmit vaši drůbež a zároveň si být jisti, že je to prováděno s maximální bezpečností. Zlepšete péči o vaše chovance a objednejte si žlabová krmítka z naší nabídky. Vaše drůbež si zaslouží jen to nejlepší.