Komora dekrystalizační na sud na paletě 120x120cm
Kód: LSW40781Detailní popis produktu
Komora dekrystalizační na sud na paletě 120 × 120 cm
Tato profesionální dekrystalizační komora je určena pro ohřev sudu s medem přímo na paletě. Ideální řešení pro velké provozy nebo zpracovatele medu, kteří potřebují šetrně ztekutit med ve velkoobjemových nádobách.
Šetrné a rovnoměrné ztekucování ve velkém
S výkonem 2 000 W a nastavitelnou teplotou 30–55 °C komora zajišťuje rovnoměrné a bezpečné ohřátí medu bez ztráty jeho přirozených vlastností. Med si zachová enzymy, chuť i vůni, a přitom získáte plně tekutou konzistenci vhodnou pro stáčení nebo další zpracování.
Rozměry a konstrukce
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Topný výkon: 2 kW
- Rozsah teplot: 30–55 °C
Vnější rozměry:
- Výška: 1290 mm
- Šířka: 1520 mm
- Hloubka: 1535 mm
Vnitřní rozměry:
- Výška: 1220 mm
- Šířka: 1310 mm
- Hloubka: 1290 mm
Využití
Komora je určena pro ztekucování medu ve 200l sudech přímo na paletě, bez přelévání a manipulace. Efektivní a ergonomické řešení pro velké produkce i zpracovatele medu ve velkém měřítku.
Poznámka k dodání
Upozornění: Produkt je vyráběn na zakázku. Výroba probíhá až po úhradě objednávky. Vzhledem k zakázkové povaze není možné odstoupit od smlouvy ve 14denní lhůtě.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.