Stříška vysoká s ventilací Dadant, Langstroth, 39x24, 12-rámková lakovaná (růžová) - PREMIUM
Kód: LSW1015T_R.png?68e2e9a2)

Související produkty
Detailní popis produktu
Stříška s ventilací PREMIUM – růžová, 12 rámků
Prémiová stříška s ventilací pro včelí úly typu Langstroth, Dadant a 39x24, určena pro 12rámkovou konstrukci. Stříška je lakovaná do růžové barvy a navržena tak, aby perfektně lícovala s dnem a nástavky, aniž by přečnívala – což umožňuje bezpečné skládání úlů na sebe.
Vyztužené plastové lamely ve spodní i horní části zajišťují vysokou pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Konstrukce stříšky je odolná vůči poškození i vlivům počasí – ideální pro intenzivní provoz i přepravu.
Stříška je plně kompatibilní s dnem stejné řady, díky čemuž vytváří pevnou a prostorově úspornou konstrukci. To oceníte při skladování, převážení i sezónním stohování úlů.
Tato stříška představuje praktické a promyšlené řešení pro každého včelaře, který klade důraz na trvanlivost, praktičnost a elegantní vzhled úlového systému.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Příslušenství k úlům 39x24 |
---|---|
EAN: | 5904347846268 |
? Typ: | Střecha |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.