Ocelové lanko pro elektrický ohradník (1,5 mm / 200 m) – pro trvalé ohrady a proti zvěři, Kerbl, pozinkované
Kód: 3634GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Konstrukce ze sedmi do sebe vpletených drátků eliminuje tuhost běžného drátu, což výrazně usnadňuje instalaci v rozích a na členitém terénu.
Lanko Kerbl: Odolné řešení pro trvalé oplocení
Pokud hledáte vodič, který kombinuje mechanickou odolnost oceli s jednoduchou manipulací, je toto pozinkované splétané lanko ideální volbou. Na rozdíl od plného drátu se s ním mnohem lépe pracuje, nekroutí se a lépe odolává vibracím způsobeným větrem. Silná vrstva zinku chrání ocel před korozí, což z něj dělá "držák" vhodný pro dlouhodobé instalace u skotu, koní i jako mechanickou zábranu proti černé zvěři.
Hlavní výhody splétaného lanka:
- Vysoká vodivost (12 Ω/100 m): Nízký odpor zajišťuje, že elektrický výboj neztrácí na intenzitě ani u delších úseků ohrady.
- Extrémní pevnost (200 kg): Sedm pramenů poskytuje dostatečnou rezervu i při nárazu zvířete nebo pádu větve na vodič.
- Snadná montáž: Lanko je velmi poddajné, což zrychluje instalaci do izolátorů a vytváření spojů.
- Všestrannost: Perfektní pro trvalé ohrady, kde plastová lanka a pásky podléhají rychlejší degradaci.
Technické specifikace:
| Délka návinu | 200 m |
| Průměr lanka | 1,5 mm |
| Materiál | Ocel Po zink (7 pramenů) |
| Elektrický odpor | 12 Ω / 100 m |
| Pevnost v tahu | 200 kg |
Pro tento typ lanka doporučujeme použít izolátory z naší nabídky, které jsou určené pro dráty a lanka a zajistí bezpečné ukotvení bez probíjení.
💡 Tip od Soukupa:
Tohle lanko je skvělé, když potřebujete "přitvrdit" v místech, kde zvířata ohradník nerespektují. Oproti klasickému drátu se vám s ním bude pracovat jedna báseň.
Důležité: I u splétaného lanka doporučuji v rozích používat napínací pružiny. Ocel má tendenci reagovat na změny teplot a pružina zajistí, že lanko zůstane napnuté a nebude namáhat izolátory v kůlech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodivá lanka a dráty pro elektrický ohradník – pro koně, skot i ochranu proti zvěři |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4018653445006 |
| ? Lanko: | Lanko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
