Drůbež
Kompletní sortiment pro chov drůbeže – slepice, křepelky, kachny, husy, krůty, bažanti i holubi. Od krmiv a minerálních doplňků přes kurníky a kukaně až po automatická dvířka, líhně a šrotovníky. Vše na jednom místě, osobní odběr v Psárech nebo doprava po celé ČR.
Krmiva pro drůbež – K1–K3, nosnicové směsi, granule, šroty, obiloviny a doplňky
Kurníky a kukaně – pro 5, 10, 20 i 40 slepic, dřevěné i plastové
Napáječky pro drůbež – kloboukové, barelové, niplové i s topnou podložkou
Krmítka pro drůbež – žlabová, automatická i nášlapná
Automatická dvířka kurníku – na baterie, časovač nebo světelný senzor
Líhně a inkubátory – pro kuřata, křepelky, kachny i husy
Sítě a výběhy – vodivé i nevodivé, sady na opravu
Šrotovníky a mlýnky – elektrické, výkon 0,75–1,6 kW
Řazení produktů
Výpis produktů
Ovládací prvky výpisu
Chovatelské potřeby pro drůbež – poradíme s výběrem pro každý chov
Ať chováte 5 slepic na zahradě nebo stovku nosnic ve výběhu – v nabídce najdete vše potřebné. Krmiva od výrobců Sehnoutek, DeHeus a dalších, kurníky Kerbl pro každou velikost chovu, automatizaci od Chickenguard a Kerbl nebo líhně River Systems Covina.
Nejčastější dotazy chovatelů:
- Jaké krmivo pro nosnice? – Kompletní granule nebo šrot (N1, N2, Nosnice Čmelík, Nosnice Gold), nebo vlastní směs ze šrotů + Nutri Mix
- Jak odchovat kuřata? – K1 startér od prvního dne, K2 od 6. týdne, K3 od 10. týdne – pak přejít na nosnicové krmivo
- Jak automatizovat kurník? – Automatická dvířka Kerbl nebo Chickenguard s časovačem nebo světelným senzorem
- Jak líhnout vlastní kuřata? – Líhně Covina ET12, ET24 nebo ET49 – poloautomatické i plně automatické s WiFi
Prodejna a osobní odběr: Psáry, Praha-západ – obsloužíme chovatele z Jesenice, Dolních Břežan, Jílového u Prahy, Kamenice, Průhonic a jižní Prahy.

.png?68e2e9a2)
