Báze mýdlová, jojobový olej 0,5kg
Kód: LSBM13.png?68e2e9a2)

Detailní popis produktu
Báze mýdlová, jojobový olej 0,5kg
Báze mýdlová, jojobový olej 0,5kg. Univerzální průhledná hmota na výrobu mýdla ideální pro chovatele včelaře a tvůrčí lidi vyrábějící svíčky; snadno tvarovatelná a vhodná pro kreativní experimenty s vůněmi, barvivy a přidatky.
Výhody produktu
- ✅ Snadné tavení a zpracování — rychlý mýdlová hmota postup zpracování
- 🐝 Jemný kůže šetrný základ vhodný pro přidání včelích produktů
- ⏱️ Úspora času při výrobě díky homogenní konzistenci
- 💧 Dobrý vzhled a lesk hotových výrobků, vhodné i pro dekorativní svíčky
Využití: Báze mýdlová slouží jako hmota na výrobu mýdla i jako základ pro malé série ručně dělaných svíček a dekorací; doporučeno pro přímé tavení ve vodní lázni, přidávání esencí, barviv a suspenzí, následné lití do forem a dozrávání; ideální pro tvůrčí projekty a prodeje na farmářských trzích či ve vlastním ateliéru.
Technické parametry
Obsah: 0,5 kg; Složení: mýdlová báze s jojobovým olejem; Konzistence: průhledná, snadno tavitelná; Použití: tavení ve vodní lázni, přidávání vůní/barviv, lití do forem; Klíčová slova: báze mýdlová, hmota na výrobu mýdla, mýdlová hmota postup zpracování.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.