Forma silikonová - Svíčka s orchidejí
Kód: LSFS497Detailní popis produktu
Forma silikonová - Svíčka s orchidejí
Forma silikonová - Svíčka s orchidejí je vysoce kvalitní silikonová forma na svíčku určená pro práci s včelím voskem i dalšími materiály; ideální pro chovatele včelaře a tvůrčí lidi vyrábějící svíčky, kteří chtějí jednoduchý postup výroby a opakovanou použitelnost.
Výhody produktu
- ✅ Odolný, pružný silikon pro opakované použití
- 🐝 Vhodné pro včelí vosk i jiné materiály (sójový vosk, parafín, epoxid apod.)
- ⏱️ Snadné vyjímání hotových svíček po použití silikonového spreje
- 💧 Plastický povrch umožňuje přesné odlití detailního vzoru orchideje
Využití a postup
Forma slouží ke tvorbě dekorativních svíček, které lze dále zdobit technikou découpage, přírodními doplňky nebo přidáním vonných olejů do tekutého vosku; obsahuje kompletní doporučený postup výroby včelí svíčky: příprava formy, upevnění knotu, vlévání vosku při 50–60 °C, chlazení a vyjmutí, seřízení knotu a dokončení.
Technické parametry
- Materiál: pružný silikon
- Kompatibilita: včelí vosk, sójový vosk, palmový vosk, parafín, keramická sádra, kreativní beton, epoxidová pryskyřice, mýdlový základ
- Doporučená teplota vosku: 50–60 °C
- Poznámky: před nalitím formu doporučujeme vystříkat silikonovým sprejem a zabezpečit proti rozlití vosku
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.