• Müsli Sehnoutek

  Kód: 399
  Akce
  266 Kč 231 Kč bez DPH
  Na objednání do 7 dnů

  Doplňkové krmivo pro koně v mírné, až střední zátěži.

  Oblíbené krmivo pro Vaše koně, které mu nabízí vše potřebné pro dobrou vitalitu a zdraví.

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Oves, úsušky píce vojtěšky, ječmen, kukuřice hydrotermicky upravená, ječmen hydrotemicky upravený, jablečné výlisky sušené, kukuřice, řepné řízky, sladový květ, hrách hydrotermicky upravený, melasa řepná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, lněné semínko, ostropestřec mariánský, uhličitan vápenatý,dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, pivovarské kvasnice, oxid hořečnatý, pšeničná krmná mouka.
  Analytické složení v 1kg:
  Hrubý protein 12,6 %
  Hrubá vláknina 10,4 %
          Hrubé oleje a tuky 3,3 %
          Hrubý popel 7,0 %
  Nutriční doplňkové látky v 1kg:
  Vitamíny: Vitamín A 30000 mj, E671 Vitamín D3 3100 mj
  Stopové prvky:
  E4 Síran měďnatý pentahydrát, jako měď 68 mg,  Oxid zinečnatý, jako zinek 213 mg E5 Oxid manganatý, jako mangan 146 mg Jodid draselný, jako jód 1,4 mg Síran kobaltnatý heptahydrát jako kobalt 0,67 mg E8 Seleničitan sodný, jako selen 1,20 mg E1 Síran železnatý monohydrát, jako železo 209 mg
  Technologické doplňkové látky v 1kg
  Antioxidanty:
  E321 Butylhydroxytolulen 2,75 mg, E320 Butylhydroxyanisol 0,625 mg
   
  Krmný návod:
  Doplňkové krmivo je určeno k doplnění krmné dávky jadrným krmivem v dávce dle zátěže 2-5 kg k tomu 7-12 kg sena na kus a den, při hmotnosti koně 500 kg.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Müsli
  Hmotnost: 20 kg

  Firma Sehnoutek a synové z obce Voleč - výroba a prodej krmné směsi, krmení, krmivo, granule pro domácí a hospodářská zvířata.

  SEHNOUTEK a synové v.o.s

  Zabýváte se chovem zvěře? Záleží vám na zdraví a zdravém vývinu vašich zvířat? Vyvážená krmná směs od firmy Sehnoutek a synové je pro vás tedy ideální volbou.

  Činnost naší firmy započala v roce 1991, kdy byla jednou z prvních firem zabývající se prodejem krmné směsi. Dnes patříme k největším výrobcům krmných směsí především pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty se vyznačují kvalitou surovin a zajišťují zdravý vývoj ve všech etapách života zvířat. Vyrábíme zhruba na 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu stále rozšiřujeme.