• Výkrm králík bez kokcidiostatik Venkov a tradice

  Kód: 588
  Neohodnoceno
  229 Kč
  Skladem (4 ks)

  Granulovaná směs bez léčiva.

  20 kg pytel

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Granulovaná směs pro výkrm a chov králíků bez obsahu kokcidiostatik.

  Zkrmujte dle chuti. Zvíře musí mít neomezený přístup k vodě.

   

  VENKOV a TRADICE KRMIVA
  - tradiční receptury
  - vyvážené složení
  - kvalitní suroviny
  - spokojená zvířata

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Krmiva pro Králíky
  Hmotnost: 20.5 kg

  Energys® HOBBY je kompletní řada krmiv, která jsou vhodná pro zvířata chovaná v domácích – hobby podmínkách. Lze je tedy s výhodou používat pro zvířata, která chováte na Vašich dvorcích a zahrádkách pro vlastní potřebu a potěšení. Krmiva Energys® HOBBY se vyrábí ze surovin potravinářské kvality a obsahují všechny potřebné živiny pro správný vývoj a zdravotní stav Vašich zvířat.

   

  Výrobcem krmiv Energys® je společnost De Heus a.s.

   

  De Heus - je mezinárodně působící rodinná firma, která vyrábí vysoce kvalitní krmiva, premixy a koncentráty pro zvířata. Celková produkce je v současnosti přes 3,2 milionu tun krmných směsí ročně, které se vyrábějí v 10 zemích nacházejících se na 3 kontinentech. De Heus výrobky se vyvážejí do více než 50 zemí po celém světě. Hlavní sídlo firmy a centrální výzkumná laboratoř se nachází v Ede-Wageningenu v Nizozemsku. Skupina De Heus zaměstnává více než 3 000 lidí, kteří jsou vedeni mottem "Společně za lepšími výsledky".


  V České republice je hlavní sídlo společnosti De Heus v Marefách u Bučovic, kde se nachází také největší výrobna krmných směsí na území Česka a Slovenska s produkcí okolo 150 000 tun krmných směsí ročně. Další provozovnou společnosti De Heus v ČR je závod v Běstovicích u Chocně, kde se vyrábí hlavně krmné směsi, premixy a minerální doplňky pro skot a koně, s roční produkcí 200 000 tun.