• KKV AdiCox - kompletní krmivo pro výkrm králíků s přírodními antikocidiky

  Kód: 142/25
  275 Kč 239 Kč bez DPH
  Objednáno

  Kompletní krmivo - granule pro výkrm králíků podporující dobrou zmasilost zvířat, Krmivo obsahuje přírodní antikokcidikum, které potlačuje střevní kokciddiozu. Zkrmuje se ad libidum při dostatku pitné vody.

   

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Složení: úsušky píce vojtěšky, pšeničné otruby, slunečnicový extrahovaný šrot, oves, ječmen, jablečné výlisky sušené, cukrovarské řízky sušené, řepkový extrahovaný šrot, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.

  Skladujte v suchu na dřevěných paletách 

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Krmiva pro Králíky
  Hmotnost: 25.1 kg
  ? Obsah léčiv: přírodní léčiva

  Firma Sehnoutek a synové z obce Voleč - výroba a prodej krmné směsi, krmení, krmivo, granule pro domácí a hospodářská zvířata.

  SEHNOUTEK a synové v.o.s

  Zabýváte se chovem zvěře? Záleží vám na zdraví a zdravém vývinu vašich zvířat? Vyvážená krmná směs od firmy Sehnoutek a synové je pro vás tedy ideální volbou.

  Činnost naší firmy započala v roce 1991, kdy byla jednou z prvních firem zabývající se prodejem krmné směsi. Dnes patříme k největším výrobcům krmných směsí především pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty se vyznačují kvalitou surovin a zajišťují zdravý vývoj ve všech etapách života zvířat. Vyrábíme zhruba na 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu stále rozšiřujeme.