Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD STANDARD

Kód: BR0363
Novinka
Neohodnoceno
4 199 Kč / ks 3 470 Kč bez DPH 4 199 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Automatické otevírání a zavírání kurníku, programovatelný časovač, váha dvířek do 1 kg, do teploty -10°C, napájení baterie/USB/DC. Pokud Vás už nebaví ranní vstávání se slepicemi a večerní hlídání času, abyste drůbež včas zavřeli do kurníku, pak právě pro Vás máme spolehlivé řešení. Automatická dvířka Vám zajistí klid a zároveň ochranu slepic před liškami a jinými predátory. Pomocí programovatelného časovače, si můžete snadno nastavit v kolik hodin se mají dvířka otevřít a uzavřít. Veškeré nastavení se provádí na přehledném LCD displeji. Toto zařízení je určené pro zvedání dvířek do hmotnosti 1 kg (dvířka nejsou součástí balení). Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi (součástí balení) nebo přímo ze sítě přes USB nebo DC 6/12V kabel (napájecí kabely nejsou součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD STANDARD

Automatické otevírání a zavírání kurníku s časovačem. Jedná se o kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek do 1 kg (dvířka nejsou součástí balení). Přehledný LCD displej a automatická kalibrace dvířek zajišťují intuitivní ovládání jednotkyVhodný až do teploty -10°C.

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavřeDíky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte bát, že Vaše slepice napadne v noci liška nebo jiný predátor, jelikož zařízení za Vás kurník vždy včas bezpečně uzavře. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

Chicken Guard Standard nabízí následující funkce:

  • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik zavřít. 
  • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka
  • Funkce automatického zastavení dvířek - dvířka jsou vybavena speciální ochrannou funkcí, která reaguje na situaci, pokud se během uzavírání dvířek pod nimi nachází jakékoliv zvíře. Jakmile dvířkům brání cokoliv v cestě, motor se automaticky zastaví. Tento unikátní systém zajišťuje absolutní bezpečí a není možné, aby drůbež dvířka jakkoliv zranila.


Technické provedení

Chicken Guard Standard je vybaven motorkem, který dokáže zvednout dvířka o hmotnosti až 1 kg. Součástí zařízení je také bezkontaktní snímač polohy dvířek. Elektronika je uzavřena v plastovém pouzdře, které je odolné proti povětrnostním vlivům až do teploty -10°C. Všechny potřebné informace o nastavení jsou přehledně znázorněny na dvouřádkovém LCD displeji, v českém jazyce. LCD displej přejde po určité době nečinnosti do "režimu spánku", aby se zvýšila životnost displeje. Zařízení znovu "probudíte" stisknutím tlačítka MENU. Pro nastavování programů slouží extra velká tlačítka, aby bylo možné je ovládat i v rukavicích.
Chicken Guard jednotka

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií, které jsou součástí balení. Na slabé baterie Vás včas upozorní indikátor slabé baterie a výstražné světlo, které je viditelné až ze vzdálenosti 100 metrů. Životnost těchto baterií je cca 6 měsíců. Po výměně baterií je životnost určena dle kvality zakoupených baterií. 

Po vyjmutí baterií můžete využít USB nebo DC 6/12V napájení přímo ze sítě (USB ani DC napájecí kabel není součástí balení!). 

Chicken Guard napajeni jednotek

Instalace

Automatické otevírání kurníku je připraveno tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Automatické otevírání kurníku jednoduše připevníte na vnější stranu vašeho kurníku pomocí dodaného příslušenství, připojíte kabel ke dvířkům kurníku, nastavíte časovač a můžete si dát nohy nahoruPřesný návod k  instalaci a nastavení naleznete níže.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD STANDARD


Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky a kukaně, Chovatelská potřeba, Automatické zavírání pro kurníky
Hmotnost: 0.5 kg
? Typ: Chovatelská potřeba, Automatická dvířka
Rozměry balení: 12x8x21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: