Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD PREMIUM

Kód: BR0362
Novinka
Neohodnoceno
4 899 Kč / ks 4 049 Kč bez DPH 4 899 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Automatické otevírání a zavírání kurníku, časovač, světelný senzor, váha dvířek do 1 kg, do teploty -10°C, napájení baterie/USB/DC. Jedná se o perfektní pomůcku pro klid a pohodlí každého chovatele. Díky automatickému otevírání kurníku už nebudete muset ráno vstávat se slepicemi a zároveň se večer strachovat o jejich bezpečí. Systém automatického otevírání disponuje několika užitečnými funkcemi jako je světelný senzor, programovatelný časovač nebo funkce automatického zastavení dvířek. Nastavení zařízení je přitom velmi snadné pomocí přehledného LCD displeje v českém jazyce. Toto zařízení je určené pro zvedání dvířek do hmotnosti 1 kg (dvířka nejsou součástí balení). Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi (součástí balení) nebo přímo ze sítě přes USB nebo DC 6/12 V kabel (napájecí kabely nejsou součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD PREMIUM

Automatické otevírání a zavírání kurníku se světelným senzorem a časovačem. Jedná se o kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek do 1 kg (dvířka nejsou součástí balení). Integrovaný LCD displej zajišťuje snadné nastavení a změnu časování v případě potřeby. Vhodný až do teploty -10°C.

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavřeDíky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte v noci bát, že Vaše slepice napadne liška nebo jiný predátor, pokud zapomenete dvířka kurníku zavřít. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

Chicken Guard Premium nabízí několik praktických funkcí:

  • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik zavřít. 
  • Světelný senzor - dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. V nastavení si můžete nastavit citlivost světelného senzoru a také tuto funkci můžete kombinovat s časovačem.
  • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka.Technické provedení

Chicken Guard Premium je vybaven motorkem, který dokáže zvednout dvířka o hmotnosti až 1 kg. Součástí zařízení je také bezkontaktní snímač polohy dvířek. Elektronika je uzavřena v plastovém pouzdře, které je odolné proti povětrnostním vlivům až do teploty -10°C. Všechny potřebné informace o nastavení jsou přehledně znázorněny na dvouřádkovém LCD displeji, v českém jazyce. LCD displej přejde po určité době nečinnosti do "režimu spánku", aby se zvýšila životnost displeje. Zařízení znovu "probudíte" stisknutím tlačítka MENU. Pro nastavování programů slouží extra velká tlačítka, aby bylo možné je ovládat i v rukavicích.

Chciken guard rozmery jendotky

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií, které jsou součástí balení. Na slabé baterie Vás včas upozorní indikátor slabé baterie. Životnost těchto baterií je cca 6 měsíců. Po výměně je životnost určena dle kvality baterie. Nepoužívejte 9V baterie, mohou přístroj poškodit! Po vyjmutí baterií můžete přístroj napájet také přímo ze sítě pomocí USB kabelu (kabel není součástí balení). 
Chicken Guard premium napajeni

Instalace

Automatické otevírání kurníku je připraveno tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Automatické otevírání kurníku jednoduše připevníte na vnější stranu vašeho kurníku pomocí dodaného příslušenství, připojíte kabel ke dvířkům kurníku, nastavíte časovač nebo světelný senzor a můžete si dát nohy nahoruPřesný návod k  instalaci a nastavení naleznete níže.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD PREMIUM


Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky a kukaně, Chovatelská potřeba, Automatické zavírání pro kurníky
Hmotnost: 0.5 kg
? Typ: Chovatelská potřeba, Automatická dvířka
Rozměry balení: 12x8x21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: